Taurus MultiWay BOOSTER do gitary

Więcej

Beefmaster

OVERDRIVE/DRIVE do gitary

 

Beefmaster to analogowy efekt do gitary typu OVERDRIVE i DRIVE. Sekcja OVERDRIVE pozwala uzyskać lekkie przesterowanie z zachowaniem dużej dynamiki dźwięku, natomiast opcja DRIVE daje duże nasycenie brzmienia przesterowanego aż do poziomu HIGH GAIN.

Taurus MultiWay BOOSTER do gitary

Więcej

MultiWAY BOOSTER

DWA TRYBY PRACY - klasyczna i dwusekcyjna 

 

BOOSTER ma za zadanie zwiększenie nasycenie dźwięku i podniesienie poziomu głośności w partiach solowych  gitarzysty. 
Można go używać jak klasyczny „dopalacz” ale także jako BOOSTER dwusekcyjny co daje zupełnie nowe możliwości.

Taurus Guitar DRIVE OVERDRIVE HIGH GAIN

Więcej

MultiDRIVE do gitary

OVERDRIVE , Classic DRIVE i High Gain DRIVE  

Multidrive to rozbudowana wersja efektu Taurus DRIVE. Efekt posiada trzy sekcje umożliwiające uzyskanie przesterowania o różnym charakterze typu: OVERDRIVE, DRIVE, HIGH GAIN. Poszczególne brzmienia można przełączać pomiędzy sobą za pomocą wbudowanych przełączników nożnych lub przy użyciu zewnętrznego sterownika. Można tworzyć także własne kombinacje brzmienia polegające na miksowaniu ze sobą poszczególnych sekcji efektu w dowolnej konfiguracji. Można używać jednego z trzech, dwóch lub trzech sekcji jednocześnie co daje ogromne możliwości w kreowaniu własnego brzmienia gitary.

Taurus Servo Guitar enhancer do gitary

Więcej

Servo-2  Analog Guitar Enhancer

TUBE EMULATOR, BUFOR, SUSTAINER, COMPRESSOR, BOOSTER to wszystko w jednej kostce, z jedną gałką pod nazwą SERVO.

 

SERVO-2 znakomicie uzupełnia brzmienie gitary dodając nasycenia dźwięku charakterystycznego dla tradycyjnych wzmacniaczy lampowych. Dodaje sustainu i subtelnej kompresji co sprawia, że granie staje się wyjątkowo komfortowe i inspirujące. instrumencie.

Taurus Guitar DRIVE OVERDRIVE HIGH GAIN

Więcej

DRIVE do gitary

Brzmienie lampowych wzmacniaczy w postaci analogowej kostki.

 

DRIVE został tak zaprojektowany aby jego dynamika i odpowiedź na artykulację dźwięku była taka jak w klasycznych wzmacniaczach lampowych. Efekt dysponuje możliwością wyboru trzech opcji brzmienia: OVERDRIVE , Classic DRIVE lub High Gain DRIVE.

Analogowe efekty gitarowe Taurus: Servo, Drive, MultiDrive, Compressor TUX, MultiWay Booster, Preamp basowy TDi

Guitar Engine Classic drive do gitary

Więcej

Guitar Engine - Classic DRIVE

Drive o charakterze brzmienia klasycznych kultowych wzmacniaczy lampowych. Drive do gitary o bardzo dużej dynamice dźwięku, który nie zmazuje brzmienia instrumentu. Bardzo dobrze reaguje na artykulację dźwięku. Bardzo dobrze współpracuje z różnymi rodzajami przystawek zachowując ich właściwy charakter. Daje wrażenia grania takie jak na przesterowanym klasycznym wzmacniaczu lampowym.

Więcej

Taurus Tux Kompresor optyczny do basu

Taurus TUX-kompresor optyczny

Taurus TUX to profesjonalny podłogowy kompresor. Charakteryzuje go niezwykła elastyczność i prostota w kontrolowaniu brzmienia.
W urządzeniu zastosowano system optyczny, który jest transparentny dla dźwięku.  Oznacza to, że nie wprowadza on żadnych ubocznych efektów wpływających na jakość brzmienia. 

Taurus Custom Shop
TDi PLUS preamp do gitary basowej + kompresor

Więcej

T-Di PLUS preamp basowy + kompresor

Preamp z korekcją barwy tonu + kompresor to zestaw zaspakajający potrzeby większości basistów. Jest to kompletna kostka zawierająca to co niezbędne do kreowania brzmienia czyli dobrą sekcję EQ plus elementy umożliwiające regulację charakteru brzmienia i dynamiki instrumentu.

Taurus TDi preamp do gitary basowej

Więcej

T-Di preamp do gitary basowej

Podłogowy preamp, który może być miniaturową alternatywą na solidne brzmienie basu w zamian za typowy zestaw wzmacniacza z kolumną głośnikową lub też pełnić funkcję dodatkowego modułu brzmieniowego stosowanego w połączeniu ze wzmacniaczem lub mikserem dźwięku.

Guitar Engine High Gain drive do gitayr

Więcej

Guitar Engine - High Gain DRIVE

Drive gitarowy dla zwolenników mocno skompresowanego dźwięku z dużym nasyceniem przesterowania. 
Bardzo dobrze współpracuje z gitarami siedmiostrunowymi o niskim strojeniu. Świetnie spełnia swoją rolę przy partiach solowych wymagających dużego sustainu i charakterystycznego „pazura”.

Guitar Drive
Taurus Servo Guitar enhancer do gitary

Więcej

Servo - Analog Guitar Enhancer

Perfekcyjna kontrola nad dźwiękiem.

 

Taurus SERVO-ENHANCER to profesjonalne narzędzie wspomagające uzyskanie znakomitego brzmienia gitary. Urządzenie nie ingeruje w barwę gitary lecz sprawia, że dźwięk staje się bardzo plastyczny i nasycony. Odczucie jest takie, że grasz na jeszcze lepszym instrumencie.

  1. pl
  2. en
Taurus Custom Shop

Taurus Custom

Designed by musicians for musicians