Designed by musicians for musicians

Taurus Stomp Head Apogee, Wzmacniacz gitarowy , Gitarowy wzmacniacz lampowy, Preamp lampowy, Podłogowy wzmacniacz gitarowy, Taurus wzmacniacz kompaktowy, efekty gitarowe

Taurus Custom

Taurus Custom Shop
  1. pl
  2. en

Perfekcyjna kontrola nad dźwiękiem.

 

Taurus SERVO-ENHANCER to profesjonalne narzędzie wspomagające uzyskanie znakomitego brzmienia gitary. Urządzenie nie ingeruje w barwę gitary lecz sprawia, że dźwięk staje się bardzo plastyczny i nasycony. Odczucie jest takie, że grasz na jeszcze lepszym instrumencie.

Servo - Analog Guitar Enhancer

Więcej

Servo Guitar enhancer
Guitar Drive

Drive gitarowy dla zwolenników mocno skompresowanego dźwięku z dużym nasyceniem przesterowania. 
Bardzo dobrze współpracuje z gitarami siedmiostrunowymi o niskim strojeniu. Świetnie spełnia swoją rolę przy partiach solowych wymagających dużego sustainu i charakterystycznego „pazura”.

Guitar Engine - High Gain DRIVE

Więcej

Guitar Engine High Gain drive do gitayr
Taurus Custom Shop

Drive gitarowy który przeniesie Cię do brzmienia zespołów rockowych z lat 70-tych. Oddaje charakter kultowych wzmacniaczy lampowych z ciepłym, charakterystycznie brzmiącym przesterowaniem. Umiarkowana kompresja czyni go bardzo czułym na artykulację dźwięku, dając dużą swobodę gitarzystom poruszających się w tym stylu grania.

Guitar Engine -Vintage DRIVE

Vintage Drive do gitary

Więcej

Drive o charakterze brzmienia klasycznych kultowych wzmacniaczy lampowych. Drive do gitary o bardzo dużej dynamice dźwięku, który nie zmazuje brzmienia instrumentu. Bardzo dobrze reaguje na artykulację dźwięku. Bardzo dobrze współpracuje z różnymi rodzajami przystawek zachowując ich właściwy charakter. Daje wrażenia grania takie jak na przesterowanym klasycznym wzmacniaczu lampowym.

Guitar Engine - Classic DRIVE

Więcej

Guitar Engine Classic drive do gitary

Analog Effect Pedals made in Poland

Analogowe efekty gitarowe - Drive, Servo, Reverb

Brzmienie lampowych wzmacniaczy w postaci analogowej kostki.

 

DRIVE został tak zaprojektowany aby jego dynamika i odpowiedź na artykulację dźwięku była taka jak w klasycznych wzmacniaczach lampowych. Efekt dysponuje możliwością wyboru trzech opcji brzmienia: OVERDRIVE , Classic DRIVE lub High Gain DRIVE.

Guitar DRIVE

Więcej

Servo Guitar enhancer

Analogowe efekty gitarowe - Drive, Servo, Reverb