Taurus Servo-2 do gitary, Taurus Servo gitarowe

Taurus SERVO-2 TESTY

Taurus Servo 2

790zł

Specyfikacja

TUBE EMULATOR, BUFOR, SUSTAINER, COMPRESSOR, BOOSTER  to wszystko w jednej kostce z jedną gałką pod nazwą SERVO.

 

Taurus SERVO znakomicie uzupełnia brzmienie gitary dodając nasycenia dźwięku charakterystycznego dla tradycyjnych wzmacniaczy lampowych. Dodaje sustainu i subtelnej kompresji co sprawia, że granie staje się wyjątkowo komfortowe i inspirujące.  
Servo-2 posiada także niezwykle bogatą sekcję BOOST. Jej wyjątkowość polega na tym, że nie jest to wyłącznie podniesienie poziomu dźwięku. BOOST kształtuje brzmienie w taki sposób aby uzyskać pewnego rodzaju „drapieżność” a przy tym nie powodować utraty naturalnego brzmienia instrumentu.
Jesteśmy przekonani, że używając SERVO wraz z opcją BOOST uzyskasz to czego oczekują gitarzyści od sprzętu najwyższej klasy.

SERVO świetnie współpracuje z wszelkiego rodzaju symulatorami brzmień gitarowych dodając im nowej wartości. Znakomicie sprawdza się przy graniu na żywo i podczas realizacji nagrań.

SERVO jest dość trudne do jednoznacznego zdefiniowania ponieważ zawiera w sobie wiele elementów, które składają się na jego funkcjonowanie. Wszystkie one prowadzą do tego aby uzyskać perfekcyjne brzmienie instrumentu. Mimo szerokiego zakresu funkcji jakie spełnia Servo, jest ono niezwykle proste w obsłudze. Wszystko zamyka się właściwie w regulacji jedną, wielofunkcyjną gałką „SERVO GAIN” plus dwa przełączniki.

W SERVO-2 wprowadziliśmy opcję umożliwiającą zmianę działania przełącznika footswitch. Można go używać na trzy sposoby jako ON/OFF samego efektu SERVO, ON/OFF opcji BOOST lub przełączać się pomiędzy SERVO i BOOST.

 

Przy ustawieniu potencjometru LEVEL CORRECTION w pozycji max i  przełącznika MASSIVE w pozycji OFF uzyskasz identyczną pracę Serva jak w poprzedniej wersji SERVO-1.

Mamy nadzieję, że rozszerzona o nowe możliwości wersja SERVO-2 zachwyci najbardziej wymagających gitarzystów.

 

 

 

Powrót

SERVO-2 Analog Guitar Enhancer

 • SPECYFIKACJA:

   

 • SERVO GAIN - regulacja nasycenia dźwięku, sustainu i kompresji.

 • BOOST  - funkcja umożliwiająca podbicie dźwięku. 
  Przełącznikiem BOOST można również zmieniać tryb działania przełącznika footswitch. Do wyboru są 3 opcje:  
  1. ON/OFF efektu SERVO,
  2. ON/OFF funkcji BOOST.
  3. Przełączanie się pomiędzy SERVO i BOOST.

 • MASSIVE - Tube Emulator,  Dodatkowe nasycenie dźwięku.

 • LEVEL Correction: korekcja poziomu sygnału wyjściowego w zakresie 0-9dB. Pozycja wyjściowa jest w ustawieniu MAX (0dB).   W razie potrzeby sygnał wyjściowy można zmniejszyć do -9dB.

 • True Bypass - przy wyłączonym efekcie sygnał przekazywany jest pasywnie bez udziału elektroniki.

 • Zasilanie 9-15V

 • Autodetekcja polaryzacji napięcia zasilania.
  Oznacza to że można stosować zasilacze o dowolnej polaryzacji dodatniej lub ujemnej.

 • DC ASSISTANT: chroni efekt przed utratą sygnału. W przypadku odłączenia zasilania lub zbyt niskiego napięcia (<6V) efekt zostaje automatycznie przełączany do trybu "bypass”.

 • Pobór prądu: 60mA (max)

 • Wymiary: (Wys. x Szer. x Gł.) 50 x 66 x 110mm

 • Waga: 0,3kg

 1. pl
 2. en
Taurus Custom Shop

Taurus Custom

Designed by musicians for musicians