Servo -wersja podłogowa

Taurus Servo-Mini MOD moduł do instalacji w gitarze - elektronika do gitary

Zamów

330zł

Elektronika do gitary - moduł do samodzielnego montażu w gitarze. Taurus SERVO-Mini MOD  to rozwiązanie dla gitarzystów, którzy pragną wzbogacić brzmieniowe swojego instrumentu. 

 

SERVO-Mini MOD sprawi że dźwięk twojej gitary stanie się bardzo plastyczny i nasycony. Używając tego efektu przekonasz się jak bogaty stanie się dźwięk z instrumentu  w alikwoty, które do tej pory były niezauważalne i jak znacząco uzupełniają one treść brzmienia gitary. Usłyszysz jak dźwięki, które do tej pory ginęły, zaczną swobodnie płynąć a brzmienie stanie się przyjazne i inspirujące do tworzenia muzyki. To doskonała okazja aby odkryć pełnię możliwości swojego instrumentu stosując ekonomiczną wersję podłogowego efektu SERVO.
 

SERVO-Mini MOD można podłączyć w dwóch opcjach. Z przełącznikiem załączającym SERVO oraz bez przełącznika.

W opcji bez przełącznika sygnał z gitary przechodzi zawsze przez układ serva, Wyłączenie działania serva następuje poprzez skręcenie potencjometru GAIN na minimum. Przy ustawieniu na minimum servo działa jak aktywny bufor.

Druga opcja umożliwia włączenie i odłączenie serva przy użyciu mikro-przełącznika. Wyłączając servo przełącznikiem sygnał z gitary przechodzi bez udziału elektroniki aktywnej zachowując tradycyjne połączenie pasywne.

 

Zasilanie 9V 
Pobór prądu 2,5mA
Czas pracy na baterii ok. 200godz.
Wymiary płytki modułu: 40 x 27mm / Gł. modułu: 16mm

 

 

 

Powrót

Taurus SERVO - Mini MOD.

  1. pl
  2. en
Taurus Custom Shop

Taurus Custom

Designed by musicians for musicians