Designed by musicians for musicians

Taurus Stomp Head Apogee, Wzmacniacz gitarowy , Gitarowy wzmacniacz lampowy, Preamp lampowy, Podłogowy wzmacniacz gitarowy, Taurus wzmacniacz kompaktowy, efekty gitarowe

Pedalboard amps, floor amps, guitar preamps, tube guitar preamps. tube compact amps, 

Taurus Custom

Taurus Custom Shop
  1. pl
  2. en

1. Nie musisz prowadzić dużej ilości długich przewodów do pętli efektów oraz obwodów sterowania funkcjami wzmacniacza.
Cały nasz wzmacniacz zajmuje mniej miejsca i mniej waży od zestawu kabli wymaganych przy klasycznym wzmacniaczu. W rezultacie kiedy pozbywamy się zewnętrznego okablowania oraz kontrolera wzmacniacza cały system nagłaśniający jest znacznie lżejszy i zajmuje mniej miejsca. 


2. Nie wymagane są dodatkowe przełączniki footswitch i obwody do sterowania funkcjami stomp-head'a ponieważ są one zintegrowane w jednej kompaktowej obudowie wzmacniacza. Istnieje oczywiście opcja sterowania wzmacniaczem przy użyciu zewnętrznego kontrolera.  


3. Połączenia pomiędzy wzmacniaczem a efektami są łatwe do wykonania i krótkie jak nigdy dotąd. 


4. Mniej problemów z utratą jakości sygnału w wyniku długich kabli sygnałowych pomiędzy efektami a wzmacniaczem

Idealne rozwiązanie do budowania kompleksowych pedałboardów, czyli wszystko w jednym kejsie. Montując wzmacniacz w pedalbordzie uzyskujesz kompletny gotowy do użycia zestaw nagłaśniający. Wystarczy podłączyć z zewnątrz jeden kabel do kolumny, jeden do gitary plus zasilanie i to wszystko.

Konstrukcja:

1. Mniej elementów do noszenia i podłączania.


2. Podłączenie takiego zestawu przez gitarzystę jest niezwykle proste, zajmuje dosłownie chwilę. Przewód głośnikowy do kolumny, podłączenie zasilania oraz gitary i to wszystko.


3. Mniej brumów i zakłóceń dzięki krótkim przewodom połączeniowym.

 
4. Wszystkie elementy do regulacji brzmienia w jednym miejscu, w Twoim pedalboardzie.


5. Ustawianie całego brzmienia z miejsca w którym grasz na scenie.


6. Stomp-Head oferuje na własnym pokładzie całą gamę podstawowych brzmień, których używa gitarzysta czyli: CLEAN, CRUNCH, DRIVE oraz funkcję BOOST. Pozwala to na wyeliminowanie zewnętrznych "kostek" tego typu a w rezultacie więcej miejsca na inne efekty.


7. Stomp-Head oznacza koniec problemów z transportem. Jego małe gabaryty i waga sprawiają że możesz łatwo z nim podróżować bez względu na środek transportu.

Korzyści:

Jakie to daje korzyści?

Wzmacniacz gitarowy w pedalboardzie

Poland, 81-876 Sopot ul. Leśna 15  phone: 508-355-253

Przykłady pedalboardów ze wzmacniaczami.