Designed by musicians for musicians

Taurus Stomp Head Apogee, Wzmacniacz gitarowy , Gitarowy wzmacniacz lampowy, Preamp lampowy, Podłogowy wzmacniacz gitarowy, Taurus wzmacniacz kompaktowy, efekty gitarowe

Taurus SH7 Apogee

 

Stomp Head 7.Apogee

 

Taurus Custom

Taurus Custom Shop
  1. pl
  2. en

Masz do dyspozycji trzy podstawowe brzmienia - CLEAN, CRUNCH i DRIVE. Dwa oddzielne kanały z osobną korektą tonów dają duże możliwości  podczas eksperymentowania z brzmieniem. Proces ustawiania dźwięku jest bardzo prosty i intuicyjny, działa tak samo jak w tradycyjnych wzmacniaczach lampowych.

Pobierz aplikacje do ładowarki IR SH7.Apogee

IR Editor  (WIN / OS App)

IR converter  (WIN / OS App)

IR converter  (Mac / OS App)

IR Editor  (Mac / OS App)

IR Converter umożliwia przekształcenie plików różnego formatu do formatu IR SH7.

    IR Editor umożliwia zapis i transfer plików do wzmacniacza a także edycję brzmienia        lub tworzenia własnych profili  kolumn głośnikowych definiujących brzmienie na    wyjściu liniowym.

SH7 posiada zapisanych 16 fabrycznych profili, które możesz edytować lub załadować własne.Aby załadować własne pliki należy je najpierw przekształcić w konwerterze plików zainstalowanym na komputerze w następujący sposób:

 

1. Uruchom program IR converter
2. kliknij „select source IR files” i wskaż pliki do konwersji.
3. Kliknij „select destination folder” i wskaż folder do zapisu plików w nowym formacie
4. Dokonaj konwersji klikając na „Start conversion”.   
 

Aby załadować przygotowane impulsy podłącz SH7 za pomocą przewodu MINI-USB/USB do komputera bez włączenia zasilania wzmacniacza. Wówczas ładowarka SH7 będzie widoczna jako dysk zewnętrzny, na który należy przenieść przygotowane wcześniej pliki IR.
Struktura banku pamięci wygląda następująco: są tam  cztery banki 0,1,2,3, z których każdy może zawierać cztery pliki oznaczone na selektorze 0,1,2,3.

Po załadowaniu plików włącz wzmacniacz i możesz zacząć korzystać z załadowanych plików wybierając je selektorem znajdującym się na płycie tylnej. Każdy z plików możesz także edytować i zapisywać przy użyciu programu do edycji impulsów IR:  AMT Pangaea CP PAPotencjometrem MIC POSITION możesz w łatwy sposób korygować barwę dźwięku na żywo.

Więcej informacji o  AMT CAB SIM

Uruchomienie modułu SH7 CAB SIM