Uruchomienie modułu SH7 CAB SIM

Więcej informacji o  AMT CAB SIM

SH7 posiada zapisanych 16 fabrycznych profili, które możesz edytować lub załadować własne.Aby załadować własne pliki należy je najpierw przekształcić w konwerterze plików zainstalowanym na komputerze w następujący sposób:

 

1. Uruchom program IR converter
2. kliknij „select source IR files” i wskaż pliki do konwersji.
3. Kliknij „select destination folder” i wskaż folder do zapisu plików w nowym formacie
4. Dokonaj konwersji klikając na „Start conversion”.   
 

Aby załadować przygotowane impulsy podłącz SH7 za pomocą przewodu MINI-USB/USB do komputera bez włączenia zasilania wzmacniacza. Wówczas ładowarka SH7 będzie widoczna jako dysk zewnętrzny, na który należy przenieść przygotowane wcześniej pliki IR.
Struktura banku pamięci wygląda następująco: są tam  cztery banki 0,1,2,3, z których każdy może zawierać cztery pliki oznaczone na selektorze 0,1,2,3.

Po załadowaniu plików włącz wzmacniacz i możesz zacząć korzystać z załadowanych plików wybierając je selektorem znajdującym się na płycie tylnej. Każdy z plików możesz także edytować i zapisywać przy użyciu programu do edycji impulsów IR:  AMT Pangaea CP PAPotencjometrem MIC POSITION możesz w łatwy sposób korygować barwę dźwięku na żywo.

    IR Editor umożliwia zapis i transfer plików do wzmacniacza a także edycję brzmienia        lub tworzenia własnych profili  kolumn głośnikowych definiujących brzmienie na    wyjściu liniowym.

IR Converter umożliwia przekształcenie plików różnego formatu do formatu IR SH7.

IR Editor  (Mac / OS App)

IR converter  (Mac / OS App)

IR converter  (WIN / OS App)

IR Editor  (WIN / OS App)

Pobierz aplikacje do ładowarki IR SH7.Apogee

Masz do dyspozycji trzy podstawowe brzmienia - CLEAN, CRUNCH i DRIVE. Dwa oddzielne kanały z osobną korektą tonów dają duże możliwości  podczas eksperymentowania z brzmieniem. Proces ustawiania dźwięku jest bardzo prosty i intuicyjny, działa tak samo jak w tradycyjnych wzmacniaczach lampowych.

  1. pl
  2. en
Taurus Custom Shop

Taurus Custom

Taurus SH7 Apogee

 

Stomp Head 7.Apogee

 

Designed by musicians for musicians